Park Dizayn

Kurumsal

Sizi
Arayalım
Bizimle iletişim kurmak ve detaylı bilgi almak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Hakkımızda
Tasarım ve oyun anlayışını güvenle buluşturan ve sektörde bir marka haline gelen Park Dizayn Kent Ekipmanları, 20 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile metal oyun grupları, açık alan fitness aletleri, oyun elemanları (tahterevalli, zıp zıp, salıncak vb.), ahşap kamelya, metal kamelya, ahşap ve metal pergola, metal ayak ve döküm ayak oturma bankları, ahşap – metal çöp kovaları, çatılı piknik masaları, kauçuk zemin vb. peyzaj alanlarında sıkça tercih edilen ürünleri 19.000m2 alana kurulu ve 8.500m2 kapalı alanına sahip kendi tesislerinde üreterek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Günümüzde hareketsiz yaşamların içerisine biraz hareketlilik kazandırmak ve doğayla insan bütünleşmesini fiziksel olarak sağlama kaygısı kuruluşumuzun başlangıç noktasıdır. Oluşumumuzun sebebi çevre ve insan arasında bir köprü kurmaktır.

doğal malzemeleri merkeze alarak çocuk gelişimine önemli katkılarda bulunma çabasıyla kurulmuştur. Çocukların ruhsal gelişimi üzerinde etkili izler bırakan tasarımlarıyla yaşamı renklendirmeyi hedef alır.

Tasarım ve oyun anlayışına yeni bir soluk getiren Park Dizayn ailesi doğal malzemeleri merkeze alarak çocuk gelişimine önemli katkılarda bulunma çabasıyla kurulmuştur.

Vizyon ve misyon sahibi kuruluşumuzun en önem verdiği olgu güvenliktir. İnsan hayatını ve çocuk sağlığını kendi kazancından ön planda tutan kuruluşumuz özellikle oyun grupları konusunda titiz davranmaktadır.Bu hassasiyetimiz alanında uzman mimarlar ve çocuk gelişim uzmanlarıyla ortak çizgide buluşmamıza neden olmuştur. Orjinal tasarımların yanında zengin renk seçeneği sunan firmamız üretim aşamasının her evresinde ürünlerimizi kontrol altında tutmaktadır.Test etmeden hiçbir ürünümüzün montajı yapılamamaktadır. Hem eğlenceli hem de güvenli bir gelişim imkanı sunan kuruluşumuzun çocuk sağlığını merkeze aldığı bu çalışmalarıyla ispat olmuştur.

Çocuk gelişimi yanında yetişkin sağlığını göz ardı etmeyen firmamız aynı kalitede ürettiği fitness aletleriyle de toplum sağlığına hizmet vermeye devam etmektedir.İnsanların kentsel yaşam içerisinde sadece yürüyüş bantlarıyla sınırlı olan fiziksel hareketlerine yeni bir bakış açısı getirerek fitness salonlarını halka açmıştır. Yaptığı aletlerle her türlü kas gelişimini destekleyen Park Dizayn kuruluşu sağlık uzmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda oluşturduğu fitness aletleriyle yeni tasarımlar oluşturmaktadır.

İnsan sağlığı yanında çevre düzenlemesi konusunda da hizmet veren firmamız özellikle kullandığı ahşap malzemelerin kalitesiyle dikkat çekmektedir. Ahşabın usta ellerde şekillendirilmesi sonucunda ortaya çıkan köprü,kameriye ve pergolelerde oluşturulan özel tasarımlar insanların rahatlayıp kendini bulacağı ortamların yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Yapım ve montaj aşamasına kadar takip edebileceğiniz ürünler peyzaj mimarlarının desteğini alarak üretilmektedir.

Uluslararası Standart Sertifikasyon Enstitüsü ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylı olan ürünlerimiz iki yıl garantilidir. Kentsel yaşam içerisine çağdaş bir görünüş kazandırmanın yanında çocuk ve yetişkin sağlığı konusunda açmış olduğu perspektifle dikkati çeken Park Dizayn vizyonunu ve misyonunu sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirmeye devam edecektir.