Park Dizayn

Park Dizayn'ın Kaliteli, Dayanıklı ve Eğlenceli Çocuk Oyun Parkları

Park Dizayn'ın Kaliteli, Dayanıklı ve Eğlenceli Çocuk Oyun Parkları
Açıklama Alanı

Açık alanların olmazsa olmazı olan açık alan spor aletleri Park Dizayn bünyesinde ekonomik fiyatlarla satılmaya devam ediyor. Belirlediğiniz açık alanda spor aletleri yerleştirmeyi düşünüyorsanız kesinlikle doğru adresteniz. Birbirinden farklı model ve renk seçenekleriyle müşterilerine spor aletlerinin kapısını açmaya devam ediyor. Model bakımından birçok farklı çeşidi olan Park Dizayn ile aradığınızı bulmanız konusunda asla sorun yaşamazsınız. Park Dizayn aynı zamanda açık spor aletlerini tek ürün olarak almanızı sağlamakla beraber 10’lu set halinde de almanızı da sağlamaktadır.

Alanında en dayanıklı ve en uygun ürünlerini satarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sizde aradığınız ürün ve ürünleri rahatlıkla sitede bulabilir ve ekonomik fiyatlarla ürünlere sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Çocuk Oyun Park Fiyatları

Çocukların oyun zevkini maksimum seviyeye çıkaran Park Dizayn birbirinden eğlenceli ve görsel zenginliği olan çocuk oyun parkları ile çocukların ve yetişkinlerin kalbini kazanmaya devam ediyor. Çocukların ilgisini çekecek tasarımlarla oluşturulan çocuk oyun parkları modelleri arasında helikopter, tren, araba, orman, gemi, tırmanma, örümcek, engelsiz gibi serileri yer alıyor. Tamamen çocukların ilgisini çekecek tema ve renkte hazırlanan bu oyun parkları ile çocuklar eğlenceden maksimum seviyede yararlanıyor. Genel olarak fiyat incelemesi yapıldığında çocuk oyun parkları ve oyun elamanları fiyatlarının piyasanın çok altında olduğu gözlemlenir. Aradığınız hem renkli bir oyun parkı hem de uygun fiyat ise kesinlikle doğru adresteniz. 

Kauçuk Zemin Kaplamaları

Kauçuk zemin kaplamaları oyun oynarken yaralanmaları maksimum seviyede azaltan harika bir üründür. Kauçuk zemin kaplamaları korumayı sağlayan, ekonomik fiyatlara sahip harika bir üründür. Özel yapıştırıcılar ile zemine yapıştırılarak kullanım ve kurulum bakımından kolaylıkta sağlamaktadır. Kauçuk zemin kaplamaları geniş bir renk yelpazesine de sahiptir. Kauçuk zemin kaplamalarının kullanılacağı alanlar birbirinden farklı olduğu için model ve renkleri de birbirinden farklıdır. Yumuşak dokusu ile sert bir zemine çarpmak yerine yumuşak bir zemine çarpmak ciddi yaralanmaları da önleyecektir. Kauçuk zemin fiyatları ebatlarına ve modellerin göre değişkenlik gösterebilir. Seçeceğiniz ürünün miktarı yada modeli ne olursa olsun çok uygun fiyata Park Dizayn sitesinde bulabilirsiniz.