Park Dizayn

Çocuk Oyun Parkı

Çocuk Oyun Parkı

Çocuk oyun parkı her çocuğun ilgi ve dikkatini çeken çocukların kişisel gelişiminde önemli bir katkısı olan aktivite türlerinden bir tanesi de parklardır. Çocuklar için vazgeçilmez olan çocuk oyun parkları farklı modelleri ve ilgi çekici detayları çocukların ilgisini çekmeyi başaran yapılar bütünüdür. Renkli tasarımları ve çeşitli figürleri ile çocukların eğlenmesine katkı sağlayan bu parklar çocukların sosyalleşmesine de katkı sağlıyor. 


Çocuk oyun parkları çocukların koşmasına, zıplamasına, kaymasına, sallanmasına teşvik ettiğinden dolayı çocuklar günlük hareketlerini burada tamamlayarak daha sağlıklı bir şekilde büyürler. Park Dizayn çocuk oyun parkı alışılagelmiş modellerden farklı olan oyun parkları ile her ilde ve her noktada kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Park Dizayn tam anlamıyla bir tasarım harikası olan ve rengarenk ürünleri ile kurulum yapıldığı alana ekstra hava katan bu parklar çocukların rahat edebileceği malzemelerden üretiliyor. Çocukların sağlığını gözeten ve yapım aşamasında çocuklara zarar verecek herhangi bir etken maddeyi barındırmayan malzemelerden üretilen çocuk oyun parkı istenilen boy ve ölçülerde yapılabiliyor.


Çocuk Oyun Parkı Birbirinden Farklı Serilere Sahip


Park Dizayn, çocuk oyun parkı çerçevesinde birçok model tasarlıyor. Bu modeller arasında en dikkat çeken seriler arasında gemi serisi yer alıyor. Gemi serisi çocuk oyun parkları gemi şekline sahip olan ve farklı renkleri barındıran bir modeldir. İçerisinde iki adet kaydırağı bulunan ve bir adet merdivene sahip olan gemi serisi boyut olarak orta boyuta sahip olan bir modeldir. Dilerseniz 25 ila 35 kullanıcı sayısına sahip modeli de tercih edebilirsiniz. 

 

Park Dizayn çocuk oyun parkları arasında en çok tercih edilen bir diğer modellerden bir tanesi tren serisidir. Hemen hemen her noktada rastlayabileceğiniz bu çocuk oyun parkı modeli hem büyük hem de çocukların rahat bir şekilde hareket edebileceği bir park alanıdır. Tren serisi çocuk oyun parkında ister çift kaydırağa sahip, isterseniz de tek kaydıraklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. 

 

Engelsiz serisi çocuk oyun alanı yaş olarak küçük yaşta olan çocuklar için uygundur. Park Dizayn, park içerisinde çocuklara engel olacak merdiven ve benzeri ürünleri bu seriye dahil etmeyerek çocukların daha rahat bir şekilde kaydıraklardan kaymasına yardımcı olur. Kaydırağa ulaşabilmek için küçük bir yürüyüş parkuru bulunan bu oyun parkı istenilen büyüklükte inşa ediliyor. Sizler de kurulum yapılacak alana göre Park Dizayn serileri arasından seçiminizi yaparak çocuklar için bir oyun alanı oluşturabilirsiniz.

 

Çocuk Oyun Parkı Fiyatları

 

Çocuk oyun parkı fiyatları tercih etmiş olduğunuz modele ve büyüklüğe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Herkesin bütçesine hitap eden çocuk oyun parkı fiyatları tercih edilecek modele göre belirleniyor. Sizler de Park Dizayn ile üretilen hem uygun hem de kaliteli malzemelerden oluşturulan çocuk oyun parkı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Çocuk oyun parkı fiyat ve performans ürünüdür. Her bütçeye hitap eden yapısı ve çocukların sağlığına uygun olan malzemeler ile üretimi sayesinde çocuklara herhangi bir zarar vermez. Çocukların aktif bir olması, kendilerine güvenmesi ve zorlu noktalarda kendi başlarına hareket edebilmeleri için sosyalleşmeleri ve ufak çaplı engelleri aşabilmesi şarttır. Park Dizayn çocuk oyun parkları sayesinde çocuklar önlerine çıkan engelleri aşarlar. Park Dizayn çocuk oyun parkları her geçen gün değişen model çeşitleri ile fark yaratıyor. Çocuk oyun parkı fiyatları da istenilen düzeyde olan bu parklar ile çocukların gün içerisinde eğlenmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Park Dizayn’ın her geçen gün gelişen modelleri ile uygun fiyatlı çocuk oyun parkları yaptırabilirsiniz.